Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bankomat zjadł pieniądze, oskarżyli niewinną kobietę

Utworzony przez toad, 13 grudnia 2014 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Bank powinien pokryc wszelkie koszty oraz wyplacic kobiecie odszkodowanie za straty moralne i zdrowotne bo nie ma nic gorszego jak oskarzac kogos niewinnie.
Bank? Chyba pan niedorajda Adam bo nie potrafił złożyć reklamacji. Jakby mi wciągnęło (albo zginęło z bankomatu) choćby 50 zł to od razu biegnę do Banku i się dowiaduję co robić w takich przypadkach. Jeśli już jestem ofiarą losu i mam myślenie na poziomie szczoteczki do zębów to się zastanawiam po co są numery telefonów napisane np. na karcie albo bankomacie i tam dzwonię i się dowiaduję. Swoją drogą wciągneło mi w bankomacie potwierdzenie wypłaty z bankomatu (za długo zwlekałem) czy mogę zgłosić reklamację bo kolekcjonuje te wydruki? :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby w czym jest bank winny? że pierdoła zapomniał wziąć kasy bo dzieciaki uspakajał? paranoja! sam powiedział ze zapomniał o pieniądzach bo zajął się czymś innym więc?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Adam to jakaś niemota,takie przypadki zgłasza się w banku jako reklamację,a nie na policji.A ja go bym podał do sądu o pomówienie i zażądał zadośćuczynienia ,słono by go to kosztowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach widać, że to tylko dawca plemników, a nie prawdziwy mężczyzna. Ciekawe jak namierzyli tę kobietę, która niby przywłaszczyła pieniądze?? Pewnie po tym, że zrealizowała transakcję jako następna. Jeśli tak było - to po co miałaby wypłacać kasę, skoro sobie przywłaszczyła. Ja pierd... ale ludzie to nie myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam taką sytuację,że bankomat BS nie wypłacił mi 1000 zł.Natychmiast zgłosiłam to pracownikowi banku który sprawdził transakcję i starał się wyjaśnić co jest przyczyną.Poza mną zgłosiła się kolejna osoba,która również nie otrzymała wypłaty z bankomatu.Zostaliśmy poinformowani,że pieniądze nie zostały pobrane z naszych kont.Po powrocie do domu sprawdziłam stan konta i okazało się,iż wykonano operację.Zgłosiłam to telefonicznie do macierzystego banku BZ WBK i reklamację załatwiono w ciągu 24 godz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Adam ma pewnie bardzo dużo kasy.Bo kto ma mało na pewno by nie zapomniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach widać, że to tylko dawca plemników, a nie prawdziwy mężczyzna. Ciekawe jak namierzyli tę kobietę, która niby przywłaszczyła pieniądze?? Pewnie po tym, że zrealizowała transakcję jako następna. Jeśli tak było - to po co miałaby wypłacać kasę, skoro sobie przywłaszczyła. Ja pierd... ale ludzie to nie myślą.
Dobrze gada :). Gdyby kobieta przywłaszczyła sobie pieniądze, to pewnie raczej starałaby się jak najszybciej oddalić, a nie wypłacać jeszcze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Euronet kłamie. Wszelkie reklamacje należy składać w banku wydawcy karty, z nimi masz umowę a jakimś Euronetem, którego można porównać do kuriera.   Kolejna rzecz to Banki Spółdzielcze informują swoich klientów. Nie jak Euronet czy PKO czeka z nadwyżką tylko oddają nie swoje pieniadzę   Pozdrawiam uczciwych polskich bankowców
Po pierwsze to niech kazdy patrzy na siebie - zagapiles sie, twoja wina. Sam mialem historie z pkobp a mianowicie z wplatomatem, wystarczylo ze zglosilem reklamacje i neidlugo sprawa zostala wyjasniona. Wystarczy troche myslec, banki tego za nas nie zrobia. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam się do przedmowców. Mi sie podobna sytuacja zdarzyla dwa razy, wystarczyło napisac reklamację, i pieniądze sie znalazły z powrotem na koncie. Żal kobiety, bo nerwy straciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...